• Одличната цена
  • Ново
BFDADI Жените Солидна боја Долг фустан Пролет Лето мода се сврти надолу јака гроздобер стил Хит боја појас Макси фустан BF031

BFDADI Жените Солидна боја Долг фустан Пролет Лето мода се сврти надолу јака гроздобер стил Хит боја појас Макси фустан BF031

 
DEN 1368.00
DEN 958.00

Износ
Во продавницата.За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
BF031
Стил:
Гроздобер
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
BFDADI
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Слични предлози