• Одличната цена
  • Ново
Missord 2018 Лето Секси Исклучување Рамо Плетени Еден Рамо Висока Сплит Шупливи Надвор Види Низ Домот Bodycon Фустан FT9086

Missord 2018 Лето Секси Исклучување Рамо Плетени Еден Рамо Висока Сплит Шупливи Надвор Види Низ Домот Bodycon Фустан FT9086

 
DEN 1567.68
DEN 1097.00

Износ
Во продавницата.


Прирачник за мерење. 3 CM грешка рок. Тоа е нормално. S : Биста : 86 Половината : 68 Колковите : 88 M : Биста : 90 Половината : 72 Колковите : 92 L : Биста : 94 Половината : 76 Колковите : 96
1.Мојот купување заштита времето ќе биде завршена,она што можам да направам?
ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме оставете порака.ние може да ви помогне да се прошири ,да се заштити вашата нарачка . 2.Како да ги пратите пратката и знаат каде е тоа сега?
можете да ги копирате вашите следење на број се стави во овој линк за да track : www.17track.net/en 3.Мојата цел како да избегне да плати царина. бесплатен превозот ние обично се прогласи за 6-8вредност за да се избегне царина.но, понекогаш, бидејќи различни политики во различни земји,тоа треба да се плати од страна на купувачот.И да ги изразат испорака ,треба да оставите порака да ни каже колку вредност се изјасни во фактура кога ставање ред. 1.Како да знам која големина да нарачате? ако не знаат која големина одговара на себе,ве молиме контактирајте со нас.раскажете ни ја вашата биста половината и колковите информации можеме да совети големина за вас 2.Дали вие не падне на превозот и трговија на големо? Да,капка цел само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставање на ред и имајте на ум ова е капка цел,ние може да го следат тоа, и воопшто не ја напушти која и за нашиот бренд информации во колет.Трговија на големо ,ќе им понуди попуст и бесплатна изразат испорака . 3.може да ти испрати ми ја објект слики без лого? Се разбира, Ние може да ви испрати на објектот слики без лого, ако сакате.можете да контактирате со нас.


За производот

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
FT9086
Деколте:
Асиметрични
Материјал:
Полиестер,Синтетички Кожа
Половината:
Природни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
МИС ORD
Декорација:
Шупливи Надвор

Слични предлози