• Одличната цена
  • Ново
LORDXX Плетени Капчиња Џемпер Плажа Облечи 2018 Нови Лето Секојдневен V деколте, Шупливи Надвор Кратко Sleeve Tassel Вратоврска Кимоно Beachwear

LORDXX Плетени Капчиња Џемпер Плажа Облечи 2018 Нови Лето Секојдневен V деколте, Шупливи Надвор Кратко Sleeve Tassel Вратоврска Кимоно Beachwear

 
DEN 814.08

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашиот магазин
ние прифаќаме микс цел
квалитетот Овласти;сопствен бренд;Врвен квалитет;обезбедување на квалитет;Вистинска кожа материјал;враќање гаранција!
ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ + БРЗА ИСПОРАКА + ЕНТУЗИЈАСТИ УСЛУГАТА+БРЗО одговори ++15 Дена се Врати Guarante
Опис На Производот :
Искрено Сигурен 100% Најдобар и Навремени услуги
1.Ние точно да се опише со информации за производот,Ние ви гарантира вредност за пари!
2.Кога ќе цел на нашите производи, ние ќе го испратите производот Слика за вас и потврди производот Слика,да се Осигура дека ние Точна испорака на стоки за вас !
2.1. Ние прифаќаме микс цел,се МЕША брендови,стилови и големини;
2.2. Капка превозот на располагање;
2.3. голем попуст за голема цел;
2.4. Брза испорака во 12-24 часа;
2.5. Во рок од 6 часа, да одговорат на вашето барање;
3.Ние прифаќаме враќа за наплата или размена на сите предмети.
По добивањето на производи, ако ги има проблеми со производите, ќе се применуваат за разменување во 15 дена.
Состојба на располагање за 15 Дена Гаранција за Враќање :
3.1,Производи скршени.
3.2.Квалитетот на производот прашања
3.3.Испрати погрешен точка completel
Фустани Големина На Табелата
Нашите фустан дизајниран е да биде форма фитинг и се протега за секогаш ласкави изглед. ако имате било какви прашања во врска со големината, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Спецификации Стил Секси Повод Лето Модел Се Цврсти Декорација Шупливи Надвор, Strappy Пакет Содржина 1 X Парче Бренд Ниту Еден Објект Од Тип Костими За Капење Категорија
Детали
Оваа симпатична и стилски костим за капење покритие е совршен да одат за оваа претстојното лето! Дизајниран со секси види-преку, детални поврзана шема и удобно лабава одговара. Карактеристики вклучуваат пошироката ракави и чипка страни со tassel вратоврска затворање.
Карактеристики
•Убава капчиња beachwear за жени
•Кимоно плажа фустан удобно лабава одговара
•Шик капчиња поврзана со страна сплит и tassel вратоврска детали
• се популарна летна облека трговија на големо
Големина на Табелата (CM)
Големина
Биста
Половината
Хип
Должина
Опуштите
Опуштите
Опуштите
Опуштите
Една Големина
170
170
170
77
Еластичноста
Nonelastic
Answer : ___________________________ Note :
1.Таму можеби 1-2 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Големина на табелата е за повикување само, не може да биде мала разлика со она што ќе добиете.
2.Постојат 3 вида на еластичност : Висока Еластичност (двострани протегала), Среден Еластичност (еднострани поместуваат) и Nonelastic (не може да се протегала ).
3.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.
4.Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење.
5.Има можеби малку разлика на детали и моделот на оваа облека.


За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
LORDXX
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Асиметрични
Деколте:
V Деколте
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
42183
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Половината:
Природни
Повод:
Лето
Шема:
Цврста
Декорација:
Шупливи Надвор
Големина тип:
Редовни
Пакет Содржина :
1 X Фустан
Пакет:
Секое Парче Во Еден Пп Торба
Посебни Употреба :
плажа носат
категорија:
Фустани

Слични предлози