• Одличната цена
  • Ново
2018 Долго Лето Плажа Облечи Жени Секси Длабок V Макси Фустан мрачно фустан Бохемски Фустани облека ete Плус Големина S-4XL

2018 Долго Лето Плажа Облечи Жени Секси Длабок V Макси Фустан мрачно фустан Бохемски Фустани облека ete Плус Големина S-4XL

 
DEN 1103.52
DEN 1048.00

Износ
Во продавницата.


Големина
Sleeve
Должина
Рамо
Биста
Половината
S
140
90
74
М
141
94
78
L
142
98
82
XL
143
102
86
XXL
144
106
90
XXXL
145
110
94
XXXXL
146
114
98
Внимание
1 : Боја може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување
2 : не може да се 1-2cm разлики со упатство за мерење.
3 : Сите големина е азија големина,не НИ/Европска големина,ќе има 1-2 големина помала
4 : Единица : cm, 1 инч=2.54 см


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
DENGXINQIN
Материјал:
Полиестер
Стил:
Гроздобер
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
9215
Пол:
Жените
Шема:
Лента
Оглас Година / Сезоната:
Лето 2018
Основната ткаенина компоненти:
Полиестер
Боја:
Зелена
Големина:
S M L XL XXL XXXL XXXXL
Плус Големина:
макси фустан
фустани големи димензии:
boho облека

Слични предлози