• Одличната цена
  • Ново
Corstory Црвено Фланелен боксери Пропушти Џесика Gown Костими со Висок Шлиц Макси Секси Облекуваат за Партијата се Облекуваат Тенок Макси Фустан фустан vestidos

Corstory Црвено Фланелен боксери Пропушти Џесика Gown Костими со Висок Шлиц Макси Секси Облекуваат за Партијата се Облекуваат Тенок Макси Фустан фустан vestidos

 
DEN 2112.00
DEN 1225.00

Износ
Во продавницата.


Оваа секси Пропушти Џесика Gown костим карактеристики згодна, црвена strapless gown со висока страна шлиц и чипка-up назад. (Ракавици не се вклучени.)
Пакетот Вклучува : Фустан *1


За производот

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
corstory
Материјал:
Rayon,Spandex
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
Деколте:
Strapless
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
H3200
Пол:
Жените
боја:
Црвена
Големина на располагање:
S/M,L/XL,XXL/3XL
Декорација:
висок шлиц
Снабдување Тип:
во парк
Стил:
Бурлеска
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Функција:
Исклучување на Рамо, Долг Фустан со Висок Шлиц
Возрасна Група:
Жените И Девојките
време на испорака:
Во 7 дена
Ткаенина Тип:
Сатенски

Слични предлози