• Одличната цена
  • Ново
334C966794A / 334C966794 Fuji 330/340 minilab Ролери нови

334C966794A / 334C966794 Fuji 330/340 minilab Ролери нови

 
DEN 4080.00
DEN 3876.00

Износ
Во продавницата.

334 C966794 A / 334 C966794 Fuji 330/340 minilab Ролери новиот ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web, ве молиме контактирајте со нас. ако треба да се купи неколку елементи во една цел, можете да контактирате со нас за испраќање на линк или да се измени, курир цена. и sellin цена не ги вклучува и увозните даноци. Ние нема да прифати промена или да се вратат на ред, бидејќи се потврди,за разликите за секоја серија на производ, или на фабрика за промена на материјал,боја,дизајн или пакување на стоки.ние не;т прифати наплата за било каква разумна отстапување вклучувајќи ги и големини,па додека тоа не се;т влијае на нејзината употреба. и некои делови имаат уникатна серија бр. за секој prduct expecially за IC, но параметар и стоки се исти, ве молиме имајте на ум или ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате. сликата е само за референца,те молам направи објект како стандард.и боја може да се погледне малку разлика за светлина проблем.кога ќе се спомене направени во Кина, материјалот и квалитетот итн. не се точно како оригиналот, само замена на еден, но тоа ќе работат добро На состојба за секој користени предмети е поинаква, тоа можеби и не е точно ист како слика на интернет, но ние ќе guarrantee работи добро. тоа им овозможува на некои марки или други мали пропусти за користени предмети на тоа како scrath за нормална употреба. кога се однесуваат на гаранција, стоката или поправка на стока, ние само одговорен за поправка за нормална, не се вклучат и други надоместоци како данок или курир трошоците итн. понекогаш, ако ние не;t имаат доволно акции за Кина направени стоки, ние може да испрати некои оригинални наместо еден, и ние не;т прифати спор или да се вратат стока за тоа. За сите стоки се достави до Бразил земја, треба вашата даночна id no.(освен испратите EMS), па ве молиме љубезно го извести даночниот бр. кога ќе се стави на ред со нас. На руски земји, треба полно име на примачот, и стока може да биде deliverd со ЕМС /Кина пост mail /EUB само, ве молиме имајте во предвид. Ако ви треба други стоки,ве молиме контактирајте со нас. Ние нудиме целосен спектар на minilab делови за Noritsu,Fuji,коника и други Кина направени minilabs, како doli,tianda,Софија minilab. Главни производи вклучуваат : 1. Noritsu / Fuji /Кина направени minilab машина 2. оригиналот,Кина направени & користи minilab резервни делови 3. minilab додатоци и minilab потреби 4. поправка на услуги, како што се minilab ласерски, aom,ПХБ, за напојување итн. 5. дигитален носач за Noritsu/Fuji/Коника и други minilabs 6. LCD и LCD возачот за повеќето бренд на minilabs. Skype : idaminilab Тел : 0086 18376713855 Wendy Нашите производи вклучуваат :
396021083a,коника r1 резервни делови
frontera fuji 340,360c1059086,fuji граница 340 114c96611b,fuji граница 340 5011,fuji граница 340 f/c 5011,fuji граница 340 fc5011 контролер
lcd l3p13y-25g01,lcd панел transparente l3p13y 25g01,lcd панел l3p13y-25g01,lcd панел l3p13y-25g01
colorlab,noritsu дигитален филм photofinishing,photolab дигитални,Noritsu QSS-3300,NORITSU QSS-37 HD,equipo fotografico,laboratorios fotograficos,фото прво,fotofirst,photofirst,ДИГИТАЛНИ ФОТО EXPRESS,h153699,noritsu_qss_3001,noritsu minilab линија,noritsu minilab линија w10489-01,коника minilab,i123186,noritsu 3301 машина,noritsu 3301 делови,noritsu дигитална машина noritsu 3202,noritsu 3501f и 3501f плус,печатач одбор за контрола 3011,noritsu 3001 minilab,noritsu minilab ласерски,фото лабораторија noritsu,noritsu резервни делови a058613-01,коника minilab r1,a510260-01,a510260
a043936 01 spacer б,h048137 00,noritsu рака кабел,noritsu 3011 ласерски,светилка за noritsu 2901 i061219,b024363,noritsu qss електронски одбор,a087174-00 noritsu,a087174-00,ricambi noritsu i091102,noritsu minilab a039880 01,d002877-00,хемиски филтер за noritsu 3300,noritsu 029037,revelacao foto,noritsu minilab делови,noritsu gummiwalze aa02117,пумпа i012042,ролери assambly z004298-01,h056010-00,noritsu z026508,z021438-00,z021438,z026550,спојувалка за noritsu,a081978-00,a131192,j391049-03,z021441/z028442,h153071,noritsu 3300 ersatzteile,j390613,a081987,a0666628-01,a066628-01,w407223-01,a021415,D004876,z023234-01,пониски се претвори појас 3201,пониски се претвори појас qss3201,noritsu minilab моторни единица,j390868-2,j391253,делови за noritsu v50,делови за noritsu v50 одбори,j340352,stampante noritsu,noritsu дел не.


За производот

Бренд Име:
idaminilab
Број На Модел На:
Fuji 330/340
Пакет:
No
мини лабораторија дел:
minilab дел

Слични предлози