• Одличната цена
  • Ново
CAMVATE HDMI Заклучување Заштитник Црна HD Род Стегач за A6300 A6500 Камера Fotografia dslr фото Стабилизатор Фотографија Комплет

CAMVATE HDMI Заклучување Заштитник Црна HD Род Стегач за A6300 A6500 Камера Fotografia dslr фото Стабилизатор Фотографија Комплет

 
DEN 877.92

Износ
Во продавницата.


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$15
$27.6
$11.8
$14.95
$85
$31.28
$69.9
$99
wy-приклучок-крај
w
Ова е HDMI кабел заштитник менгеме. Тоа е универзална HDMI стегач за различни камера кафези.Тоа го штити безжична HDMI предавателот врски од кои се bumped или скршени. HDMI менгеме може да се прилагоди и опремени за различни HDMI кабел. Тоа налага да се кафез преку 1/4"-20 завртка.
Потенцира : во менгеме постои мала пролетта која еластичноста им овозможува на корисниците лесно да се одржи на стегачот и ја прилагодите нејзината стегање.
Функција : заштита на безжични HDMI предавателот конекции од тоа да биде судир или скршени.
Тема : 1/4"-20
Материјал : Алуминиум Легура
Нето Тежина : 38g
пакет :
1x HDMI Менгеме


За производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Род менгеме заклучување заштитник
Бренд Име:
CAMVATE
Тип:
фото студио за полнење
Функција:
за fotografia dslr фото камера a6300 додатоци
Материјал:
Alunimum легура
боја:
Црна
feature1:
dslr фото стабилизатор додатоци
број:
C1426

Слични предлози