• Одличната цена
  • Ново
360 степени Топката Глави Вртливата Мини Hotshoe Протезата со Coldshoe Адаптер за dslr фото Камера Tripod 1/4

360 степени Топката Глави Вртливата Мини Hotshoe Протезата со Coldshoe Адаптер за dslr фото Камера Tripod 1/4

 
DEN 249.60
DEN 237.00

Износ
Во продавницата.

2018 CNY ПРАЗНИК ИНФОРМАЦИИ
Почитувани Купувачи,
Со доаѓањето на Кинеската Нова Година Празник, ние ќе ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за поддршката во текот на изминатите.
Нашата Нова Година Празник ќе бидат уредени како што е подолу :
1. Празник ќе почне од 08th,Фев.,2018 до 22.Фев.,2018. Пекинг Време
2. Последната испорака датум пред празникот е 7.Февруари. Пекинг Време
3. Налози после 7 Февруари. Пекинг Време , ќе се организира на 23-ти,Февруари. Пекинг Време ,Pls ве молиме имајте на ум.
Ви благодариме многу за вашата поддршка и најдобри посака да ви!!
Wit Vision Материјали
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO/DPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


За производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
WNG
Број На Модел На:
WNG-BH01

Слични предлози