• Одличната цена
  • Ново
Случај За Huawei P9/P9 Плус Покрие Флип Картичка стојат носителот СТП кожа Мека телефон Случај capa funda coque За Huawei P9/P9 Плус

Случај За Huawei P9/P9 Плус Покрие Флип Картичка стојат носителот СТП кожа Мека телефон Случај capa funda coque За Huawei P9/P9 Плус

 
DEN 527.52
DEN 369.00

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Случај За Huawei P9/P9 Плус Покрие Флип Картичка стојат носителот СТП кожа Мека телефон Случај funda coque За Huawei P9/P9 Плус
[Size] : Мобилен Телефон Случај За Huawei P9/P9 Плус [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП Кожа мека Дизајн [Боја] : 5 боја Како На Сликата Прикажани


За производот

Материјал:
За Huawei P9, За Huawei P9 Плус
Функција:
Потпирачот,Тешки Заштита
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер,Мат
Големина:
For Huawei P9/P9 Plus
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
kimTHmall
Карактеристики:
Флип Картичка стојат носителот СТП кожа Мека телефон Случај
Тип:
Флип Случај
Функција:
Smart Флип стојат носителот дизајн
Материјал:
Висок квалитет на СТП Кожа Матирано Мека Обвивка
Функција:
Картичка Стојат носителот Ултра Тенок Full Заштитен дизајн

Слични предлози