• Одличната цена
  • Ново
За BQ Aquaris E4.5/E5 4G/М5 Случаи,Флип СТП Кожа Телефон Покритие За BQ Aquaris E4.5/М5 Мека Црна Внатрешна Со Карта Сопствениците Школка

За BQ Aquaris E4.5/E5 4G/М5 Случаи,Флип СТП Кожа Телефон Покритие За BQ Aquaris E4.5/М5 Мека Црна Внатрешна Со Карта Сопствениците Школка

 
DEN 239.52

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте на Xhao R Продавница Производ Карактеристики>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 1.100% сосема нов и имаат добар квалитет. 2.Заштита на вашиот телефон од Гребење, Прашина, Валкани, Оштетени ект во секојдневна употреба,анти се лизга. 3.Одржување на вашиот телефон чисти и во добра гледа , повеќе модерен и нов за долго време. 4.Beautifying и прилагодување на вашиот мобилен телефон , Класичен дизајн. 5.Висок квалитет на материјалите дава многу обезбедено заштита. Ние обезбедуваме>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 1. Вистински Склопот на Логистичка на секоја Земја 2. Брод од објектот во 48 часа 3. Сигурен Клиент Servicer решавање на вашиот проблем во рок од 24 часа во работни денови Известување >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >> >> > 1. Ве молиме проверете со вашиот мобилен телефон големина пред цел, ви благодарам. Уште НЕШТО ВАЖНО >>>>>>>> руски пријател ве молиме оставете го на примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи. Пакет Содржина >>>>>> > > > > > > > > > > > > > 1 компјутери СТП кожа случај


За производот

Материјал:
За BQ E45, За BQ E5 G4, За BQ М5
Големина:
Standard size
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
СЕКТОРОТ.MING
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
бизнис
Компатибилен Бренд:
BQ
дизајн:
Магнетни прекривачот паричникот случај
Материјал:
А++++ СТП Кожа
боја:
Црна, Кафеава,Бела, Црвена
Syle:
Бизнисот, Модата
функција 1:
Анти-удар
функцијата 2:
Нечистотија-отпорен на
Функција 3:
Стенд
Функцијата 4:
Паричникот стил,Card slot
Компатибилен Модел:
За BQ Aquaris E4.5/E5 4G/М5
Начин на пакување:
Пакет со една кеса со воздух перница,Во транспортот да се заштити вашиот случај

Слични предлози