• Одличната цена
  • Ново
Луксузна Вистинска Кожа флип Случај За Xiaomi 5X случај 3D Крокодил назад текстура меки силиконски Внатрешна обвивка телефон маска

Луксузна Вистинска Кожа флип Случај За Xiaomi 5X случај 3D Крокодил назад текстура меки силиконски Внатрешна обвивка телефон маска

 
DEN 1958.40
DEN 1567.00

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на рачно изработени Производи, Продавница!
Ви посакуваме да имате пријатен шопинг!
Здраво, сите клиенти,
Ние сме професионални рачно изработени обичај фабрика, ние мобилен телефон поставува во Dongguan, Кина има 10 години искуство!
Ако имате било какви треба да се прилагодите на производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме за доаѓање!


За производот

Материјал:
Карактеристики:
Вистинска Кожа
Функција:
Водоотпорен,Потпирач,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
Компатибилен Xiaomi Модел:
Мвр 4,Ми 5X,Ми Max, Redmi Забелешка 3,Ми Забелешка 2,Ми се МЕША 2,Ми се МЕША,Ми Забелешка 3,Mi5,Redmi 4А -, Redmi Ујп,Мвр 5S Плус,Redmi 3s,Ми се МЕША Про,Redmi Забелешка,Ми Max Pro,Ми 5c,Redmi Забелешка 4,Ми 6,Ми 5S,Redmi Забелешка 4X,Redmi 4X,Redmi 4,Redmi Забелешка 5A,Mi 2 Max,М5
Големина:
20*10*8
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Симпатична,Апстракт,Обична,Егзотични,Животински,Гроздобер,Ткаеше,Бизнис,Метален,Калено Стакло
Тип:
Флип Случај
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
LANGSIDI

Слични предлози