• Одличната цена
  • Ново
YIQITAZER 2018 Нови Лето Вода Флип Апостолки Мажите Пантофли Нежно Масажа на Плажа Чевли Влечки Мода Човек Чевли Секојдневен Чевли

YIQITAZER 2018 Нови Лето Вода Флип Апостолки Мажите Пантофли Нежно Масажа на Плажа Чевли Влечки Мода Човек Чевли Секојдневен Чевли

 
DEN 863.04
DEN 561.00

Износ
Во продавницата.

YIQITAZER 2018 Нови Лето Вода Флип Апостолки Мажите Пантофли Нежно Масажа на Плажа Чевли Влечки Мода Човек Чевли Секојдневен Чевли


За производот

Чевли Големина:
7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
ПВЦ
Моден Елемент:
Платформа
Број На Модел На:
FB-162
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Применливи место:
надвор
Insole Материјал:
ЕВА
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
YIQITAZER
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Outsole Материјал:
TPR
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слични предлози