• Одличната цена
  • Ново
Maximumcatch 100 PC #2 #4 #6 #8 Крап Риболов Кука Висока Јаглероден Челик Крап Риболов Коса Апаратури Д-риг

Maximumcatch 100 PC 2 4 6 8 Крап Риболов Кука Висока Јаглероден Челик Крап Риболов Коса Апаратури Д-риг

 
DEN 379.20

Износ
Во продавницата.


Maximumcatch 100 PC #2 #4 #6 #8 Крап Риболов Кука Висока Јаглероден Челик Крап Риболов Коса Апаратури Д-риг
Големина : 2 # 4 # 6 # 8 #
Кука Око : Ringed
Barb : без barb
Лета : за Риболов на Крап
Quatity : 100 парчиња


За производот

Број На Модел На:
2, 4, 6, 8
Тип:
Бодликава Кука
Обликот:
Ringed
Со Владетел или Не:
No
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Позиција:
Поток
Материјал:
Јаглероден Челик
боја:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
Д-риг #2 #4 #6 #8
Лета:
крапот риболов
Количина:
100pcs
Електрични или Не:
упатство
Со Скала или Не:
No

Слични предлози