• Одличната цена
  • Ново
Firewall Уред 1U со 4* intel 1000M 82574L Gigabit LAN 4* SPF Intel Core i3 4130 3.4 Ghz Mikrotik ROS 2G RAM меморија 8G SSD

Firewall Уред 1U со 4* intel 1000M 82574L Gigabit LAN 4* SPF Intel Core i3 4130 3.4 Ghz Mikrotik ROS 2G RAM меморија 8G SSD

 
DEN 33312.00
DEN 26650.00

Износ
Во продавницата.


EAN Модел Каталог Spec. Опис Повеќе Детали 602464480178 R20
Z87 8 Порти ( 4 Ethernet 4 SFP Оптички )
(Кабинет Тип) Тип 10 ПРОЦЕСОРОТ
ПРОЦЕСОРОТ Опционални (Може да се Купи Од НАС)
i3 4130/i3 4430/i3 4150/i3 4160
i5 4430/i5 4590/i5 4570 T/i5 4670 K
i7 4770 K, i7 4770 T, i7 4770, i7 4765 T/i7 4790 K
ПРОЦЕСОРОТ ќе брод случајно на акции
Стандард 1 U Тип ( 43*27*5 CM) ,
180 W Голема Моќ , Може да Рек ,
Со Монтажа Заградата Уши ,
Ѕидот Виси , Нога Подлога Chipeset Intel® Z87 Express Чипсет Меморија 1 G/2 G/1* ПА DDR3 , 1333 MHz HDD/SSD 4 G SLC/8 G/16 G/32 G/64 G SSD Ethernet
4*Intel® 82574 L Gigabit Ethernet
4* Gigabit Intel® I-350 Оптички порти
Овој линк за R20 2 GB Ram меморија 8 GB SSD, ако треба други конфигурација, ве молиме да платат дополнителна такса
2 G RAM МЕМОРИЈА 8 G SSD
Повеќе конфигурација за пониско или повисоко RAM меморија, HDD, SSD Индустриски SLC Опции, ве молиме погледнете ги нашите големи директориум или јавете се во нашата pre-продажба за корисникот.

Нашите firewall уред може да се инсталира рутирање софтвер како Radius_Manager, Router OS, ROS, Panabit, PFSense, monowall, ПФС, OPENWRT, Yunbs, Xiao Cao, Wayos, Netzone, Bytevalue, Bithighway, Hi-Пајакот, i Kuai итн


За производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
R20
VPN Поддршка:
Yes
сертификација:
CE,FCC,RoSH
Истовремени Сесии:
Не се тестирани
Бренд Име:
Partaker
Автопат:
Не се тестирани
Тип:
Жичен & Безжичниот
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel i3 4130

Слични предлози