• Одличната цена
  • Ново
1U мрежа Firewall Рутер Систем со 8 порти Gigabit lan 4 SPF Intel i3 4160 3.6 Ghz Mikrotik PFSense ROS Wayos 4G RAM меморија 64G SSD

1U мрежа Firewall Рутер Систем со 8 порти Gigabit lan 4 SPF Intel i3 4160 3.6 Ghz Mikrotik PFSense ROS Wayos 4G RAM меморија 64G SSD

 
DEN 30288.00
DEN 24230.00

Износ
Во продавницата.


EAN Модел Каталог Spec. Опис Повеќе Детали 602464480185 F8
H87 12 Порти
(8 Ethernet 4 SFP Оптички)
(Кабинет Тип) Тип 11 ПРОЦЕСОРОТ
ПРОЦЕСОРОТ Опционални (Може да се Купи Од НАС)
i3 4130/i3 4430/i3 4150/i3 4160
i5 4430/i5 4590/i5 4570 T/i5 4670 K
i7 4770 K, i7 4770 T, i7 4770, i7 4765 T/i7 4790 K
ПРОЦЕСОРОТ ќе брод случајно на акции
Стандард 1 U Тип(43*38*5 CM),
180 W Голема Моќ,Може да Багажник,
Со Монтажа Заградата Уши,
Ѕидот Виси, Нога Подлога Chipeset Intel Z87 Express Чипсет Меморија 1 G/2 G/1* ПА DDR3, 1333 MHz HDD/SSD 4 G SLC/8 G/16 G/32 G/64 G SSD итн Ethernet
8*Intel® 82574 L Gigabit Ethernet,
Може да се прошири 4* Gigabit Intel® 82580 Оптички порти
4* Intel 82580 EB 1000 Mbps оптички пристаништа за факултативна, ако треба,
Стандардната верзија без 4 оптички пристаништа како што е подолу фото материјал цел

4 G RAM МЕМОРИЈА 64 G SSD
Повеќе конфигурација за пониско или повисоко RAM меморија, HDD, SSD Индустриски SLC Опции, ве молиме погледнете ги нашите големи директориум или јавете се во нашата pre-продажба за корисникот.

Нашите firewall уред може да се инсталира рутирање софтвер како Radius_Manager, Router OS, ROS, Panabit, PFSense, monowall, ПФС, OPENWRT, Yunbs, Xiao Cao, Wayos, Netzone, Bytevalue, Bithighway, Hi-Пајакот, i Kuai итн


За производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
F8
VPN Поддршка:
Yes
сертификација:
CE,FCC,RoSH
Истовремени Сесии:
Не се тестирани
Бренд Име:
Partaker
Автопат:
Не се тестирани
Тип:
Жичен & Безжичниот
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel i3 4160

Слични предлози