• Одличната цена
  • Ново
1 фаза од не ' Рѓосувачки Челик Вода Прочистувач Со Електрична енергија CTO Блок Јаглероден филтер CTO UDF вода филтер

1 фаза од не ' Рѓосувачки Челик Вода Прочистувач Со Електрична енергија CTO Блок Јаглероден филтер CTO UDF вода филтер

 
DEN 3977.28
DEN 2784.00

Износ
Во продавницата.


Работата услови :
Микро оценка : 0.5 M ,1 M ,2 M ,5 M ,10 M
Проток : 1 GPM КАКО 2 -5 PSI притисок
Температура го оценувате : ладна вода од 10degree да 52 степен
Maximium оперативен притисок : 250ps IG
Maximium притисок : 150psi
Филтер материјал : Овошје школка или кокос школка


За производот

Употреба:
Домаќинство Пред-Филтрирање
За третман на вода машина Тип:
Прочистувач На Вода
Тип:
Активиран Јаглерод
сертификација:
CE
Purifying Позиција:
Терминал За Прочистување
боја:
Сребро.
Материјал:
Активиран Јаглерод Филтер Елемент
Број На Модел На:
CTO филтер
Функција:
Директна Пијат
Инсталација:
Десктоп
Времето на пазарот:
Јуни-15
Квалитетот На Водата Барања:
Општинската Вода
Количеството на Филтер Cartriges:
1

Слични предлози