• Одличната цена
  • Ново
10 Парчиња Смола 3D Мини Куќа Самовила Градина Минијатури Терариум Декорација Фигурини DIY Занает Додатоци Украси 20-25мм

10 Парчиња Смола 3D Мини Куќа Самовила Градина Минијатури Терариум Декорација Фигурини DIY Занает Додатоци Украси 20-25мм

 
DEN 143.52

Износ
Во продавницата.

10 Парчиња Смола 3 D Мини Куќа Самовила Градина Минијатури Терариум Декорација Фигурини DIY Занает Додатоци Украси 20-25мм
Состојба : нова, висок квалитет!
Материјал : смола
Големина : 20-25 mm
Боја : како на сликата покажа
Употреба : За DIY декорација на Scrapbooking, Занает, Коса, Текстил, Чевли, мобилен телефон, лаптоп и кеси декорација, итн. . . .
Превозот :
Износот >7 САД Надградба да брод од страна на Epacket Слободно,Друга земја ќе се надополни да брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Слободно
Износот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPS-от,ЕМС...
Цена :
Цената не вклучува царина што зависи од вашата земја политика, ние ќе ги прогласи парцела само за примерок, нема вредност, се обидува да ја избегне царинската должност за вас.
По продажба на услуги :
Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од еден месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.
Повратни информации :
Pls ни даде пет ѕвездички повратните информации ако ви се допаѓа нашата декорација. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за помош; pls контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
Се чувствуваат слободни да не контактирате,ако имате било какви прашања или да бара ^_^


За производот

Тема:
самовила
Материјал:
Смола
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
Свежо Градина
Користење на:
самовила градина минијатури
Обликот:
минијатурната градина
Стил:
самовила градина

Слични предлози