• Одличната цена
  • Ново
Уметност Европски елени глава ѕид mural бар креативни дневна соба ѕид Гроздобер стерео виси големи животни личност квалитет

Уметност Европски елени глава ѕид mural бар креативни дневна соба ѕид Гроздобер стерео виси големи животни личност квалитет

 
DEN 4272.00
DEN 2179.00

Износ
Во продавницата.За производот

Тема:
Животните
Материјал:
Смола
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Mural тип:
Животно украсување
Боја Класификација:
Елегантна бела елени. На елени главата. Новиот Ретро бакар / широк агол h
Стил:
Европски
Текстурата на материјалот:
Смола

Слични предлози