• Одличната цена
  • Ново
Звук Actived 7 Боја LED Диско Магијата Топката Проекција Светилки 3w Strobe Ротирачки Led Фаза светлина за Клуб Партија Свадба Празник

Звук Actived 7 Боја LED Диско Магијата Топката Проекција Светилки 3w Strobe Ротирачки Led Фаза светлина за Клуб Партија Свадба Празник

 
DEN 613.44
DEN 491.00

Износ
Во продавницата.За производот

боја:
шарени
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
моќност:
3W
Повод:
Домашна Забава
Стил:
Мини
Бренд Име:
GRN-ТРЕПКА
Напон:
90-240V
Број На Модел На:
3WRGB-MQ-WTD
моќност:
3W
Извор:
RGB LED 3*1w
боја:
Црна со Транспарентен капак
Контрола на владата:
Voice-активиран), Auto
Материјал:
Пластични
Осветлување боја:
RGB шарени
кабел:
1m
Тежина:
0.2kg
Прозрачна Флукс:
280lm
Димензии:
(8.5 x 8.5 x 9.5)cm (L x W x H)

Слични предлози