• Одличната цена
  • Ново
Litewinsune Ладење Фанови DC12V DC24V за Светилка Баласт Плоча Моќ Одбор Ладење Зрак Движи Главата Светлината LED Par

Litewinsune Ладење Фанови DC12V DC24V за Светилка Баласт Плоча Моќ Одбор Ладење Зрак Движи Главата Светлината LED Par

 
DEN 1152.00

Износ
Во продавницата.


Litewinsune Ладење Фанови DC12 V DC24 V за Светилка Баласт Плоча Моќ Одбор Ладење Зрак Движи Главата Светлината LED Par
Вклучени :
4pcs фанови како цел
1x Кутија
Слободен Брод
Пред цел, pls прочитате подолу известување(цел значи дека се согласуваат) :
1. Ние ќе се спакуваат сите предмети внимателно. Ако ви се скршени производ по долго брод, pls контактирајте со нас за совршено решение пред спор.
2. Сите димензии се мерени рачно со отстапување(движеше)на 1-3мм. Ако случајно тие не се, ние се извинуваме за тоа.
3. Пред вашата нарачка, ве молиме бидете сигурни дека објектите се применливи за вашите тела. Ние не ќе ги сноси сите последици и превозот надомест предизвикани од несоодветна селекција. Вие може да ни обезбеди некои фотографии да им помогне.
4. Сите цената не се вклучени купувачот локална такса, како ДОЛЖНОСТ/ДДВ/ДАНОЧНИТЕ, Царинските Такса и др.
5. За Слободен Брод предмети :
помал од 2 KG, ќе биде предаден од Кина, Воздухот Пост, e Packet ект, Случаен превозот метод.
повеќе од 2 KG, ќе биде испорачуван DHL/ТНТ/UPS/Федекс/EMS ект(во некои земји), Случаен превозот метод.
Русија : Од 7-Декември,2017, Русија Обичај барање на купувачот да обезбеди Пасош Информации, Производ Линк и Даночни/Ддв/Должност Број. Кина, Воздухот Пост, EMS, CDEK, e Packet ект, Случаен превозот .
Шведска : Од Сега па натаму, Шведска тарифи за сите пакет од не-ЕУ . Тука е референца : вредност е пониска 150euro, ДДВ : 7.5 евра. Во текот 150euro, ДДВ : 12.5 евра. Или брои од случај до случај. Тоа значи кога ќе добиете пакет, треба да платат ДДВ за пост во Шведска директно.
6. Ние ќе организираме производство по receving на плаќање. Обично треба 3-7working дена. Ако итна цел, pls контактирајте со нас.
7. Кога ќе ја пронајдете брод цена е премногу висока, pls контактирајте со нас на двојна потврда.
8. Ние сме appricated можете да ни даде 5-ЅВЕЗДИ повратни информации за Ali Express .
Featurs :
Обично Зрак 5 R и Зрак 7 R ќе имаат 5pcs фанови внатре. На овој линк е за 1set фанови.
Различни фабрика осветлување може да се користат различни видови на додатоци. Пред да се направи нарачката, pls бидете сигурни дека тие се исти. Кога не сте сигурни, pls ни ги испратите вашите осветлување и стариот тип. Ако без никаква порака, ќе ги испратите на нашиот вид(како слика).
На belows фанови се за референца. Најдобар начин да се избере соодветна навивачите се покажува ни ги вашите стари фанови тип.
Навивачите на Моќ : DC12 V, DC24 V
Зрак На Светлина :
Светилки Сијалица за Ладење : 2 парчиња 8 0x80x25mm +1pc Компресор 15mm висина
Светилка Баласт Фан : 60*60*15mm
Моќ Одбор Фан : 60*60*15mm
Par Светлина Фанови :
1120*120*25mm
ФотографииЗрак Движи Главата Осветлување Движат Светилка Ладење Фанови :
Пакет :
Торба/Кутија
За Litewinsune : Lite Win Sune е изградена во 2014 година во Гуангжу во Кина. Ние поголеми во Професионална Фаза Осветлување и Додатоци како што се Зрак/LED Движи Главата Осветлување, LED Par Светлина, КОЧАН LED Светло, Следете Место Осветлување, Конзоли и светилка извор. Ние продажбата на нашите осветлување на сите делови на светот, особено за Европа, Северна Америка и Јужна Америка. За Европа на пазарот, ние обезбеди CE, EMC, LVD сертификати. И со богата меѓународен бизнис искуство, ние може да обезбеди Сопствени Грешки помош и исто така најдобар начин да се спаси превозот цена. Услугата е нашата топла продажниот објект. Quanlity е нашиот живот. Ние обезбедуваме технологија поддршка тука во секое време. Нашите осветлување се обезбеди 12-24months бесплатно гаранција. Ние веруваме Lite Win Sune може да Грее До Нашиот Сон Шоу! Litewinsune Услуга : ви Благодариме!


За производот

боја:
24V 80x80x25mm, 12V 80x80x15mm, 24V 80x80x15mm, 12V 90x90x25mm, 24V 90x90x25mm, 12V Par 12X12X2.5cm, 4pcs оставете го вашиот тип
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
LITEWINSUNE
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
Фаза Осветлување Ладење Фанови
Модел:
Фаза Осветлување Ладење Фанови
Par Светлина Фанови:
1120*120*25mm
Зрак Светлина Светилка Ладење Фанови:
80*80*25mm
Зрак Светлина Светилка Вентилаторот За Ладење Компресор:
15mm
Зрак Светлина Светилка Баласт Фанови:
60*60*15mm
Зрак Светлина Плоча Фанови:
60*60*15mm
Зрак Светлина Моќ Одбор Фанови:
60*60*15mm
моќност:
DC12V, DC24V

Слични предлози