• Одличната цена
  • Ново
Внатрешна Употреба 4 Леќа Ласерски Светла Висока Моќност 620mW RGB Полна Боја Фаза Ласерски Светла DMX 9 Канали Со 128 Интерни Обрасци

Внатрешна Употреба 4 Леќа Ласерски Светла Висока Моќност 620mW RGB Полна Боја Фаза Ласерски Светла DMX 9 Канали Со 128 Интерни Обрасци

 
DEN 11856.00

Износ
Во продавницата.


Внатрешна Употреба 4 Леќа Ласерски Светла Висока Моќност 620m W RGB Полна Боја Фаза Ласерски Светла DMX 9 Канали Со 128 Внатрешни Модели , брод од страна на DHL, ТНТ, UPS-от, FEDEX и Други начини слободно во рок од 5 дена.
Спецификација за производ : 4 Очи Плоштадот Ласерски 128 Внатрешни Модели Шоу Соба Ефект Технички Параметри : Влезен Напон : AC110-240 V,50-60 Hz Моќност : 60 W Светлосен Извор : ЦРВЕНА 120m W *2 , ЗЕЛЕНА 80m W, СИНА 300m W Контрола на Владата : DMX512, Звук,Авто, Господар-Роб DMX Канал : 9 CH Карактеристики : Full color, се скрши традиционално, светли бои, висока осветленост, долг живот, плоштад скенирање подобро, со подобро чад ефект, динамична, со DMX контрола може да се постигне повеќе личноста ефекти. За животна средина : Диско, барови, забава, барови, ноќни клубови, КТВ кутија и на различни простори. Пакетот вклучува : 1pc Ласерската Светлина 1pc Прирачник 1pc моќ кабел
Почитувани клиенти, ние се уште се продаваат МА серија конзоли кои 100% копирање на оригиналниот освен логото. Така добредојдени да истрага ако имате потреба од нив. Не се купи на сиромашните и оние од другите, без каква било гаранција за квалитет. Види подолу најновите повратни информации од корисниците на лошо команда крило по спор. со нашата. Ве молиме веруваме дека се твоите најдобри cooperator.

Ако некои производи може да не се пренесат, вашата земја или имаат висока товарни проблем, pls контактирајте со продавачот директно да се активни решение, бидејќи ние во собата според Aliexpress стандард товарни модул, можеби постои некоја грешка, за некои посебни земји, pls белешка и да ги разбере. Ви благодариме.


За производот

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
P268
моќност:
60W
Име на производ:
4 Очи Плоштадот Ласерска
Влезен Напон:
AC110-240V,50-60Hz
Обрасци:
128 Интерни Обрасци
Црвена:
120mW *2
Зелена:
80mW
Сина:
300mW
Контрола на владата:
DMX512, Звук,Авто, Господар-Роб
DMX Канал:
9 CH
Оригиналното Место:
Кина,Копното
Гаранција за квалитет:
1 година

Слични предлози