• Одличната цена
  • Ново
Бесплатен превозот големи димензии жените масти MM половината фармерки панталони породилно фармерки бремени бремени панталони

Бесплатен превозот големи димензии жените масти MM половината фармерки панталони породилно фармерки бремени бремени панталони

 
DEN 2304.00
DEN 1613.00

Износ
Во продавницата.


Бесплатен превозот големи димензии жените масти MM половината фармерки панталони породилно фармерки бремени бремени панталони Референтна Висина големина ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Панталони долго Хип обемот Бедрото Панталони устата cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи M 103 40.55 96 37.80 50 19.69 26 10.24 L 104 40.94 99 38.98 52 20.47 27 10.63 XL 105 41.34 103 40.55 54 21.26 28 11.02 XXL 106 41.73 105 41.34 56 22.05 28 11.02 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.


За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Број На Модел На:
201782
Измијте:
Потресени,Светлина
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
longqibao
Материјал:
Spandex,Памук,Микрофибер
Половината Тип:
Висок
Фармерки Стил:
Директно
Декорација:
Appliques

Слични предлози