• Одличната цена
  • Ново
DISAAR Магнетни Греење Кинески Medicated Закрпи, Диви Мравка отровот Етерично Масло Вратот и Врати Телото на Болка во Мускулите Опуштање Гипс

DISAAR Магнетни Греење Кинески Medicated Закрпи, Диви Мравка отровот Етерично Масло Вратот и Врати Телото на Болка во Мускулите Опуштање Гипс

 
DEN 14.88
DEN 12.00

Износ
Во продавницата.

Структура и Материјал : Мравка отров екстракт, се Состојат од далеку IR керамички во прав,медицински PSA,не-плетени,за ослободување на хартија итн. Индикации : Мускулна Болка,Вкочанети Рамења, Болка Олеснување, Ослободување Умор, артритис, Ревматизам болка, Грлото на Spondylosis, Periarthritis на рамо коска хиперплазија на простатата, Ревматоиден, Падна дискови, Ischialgia, Acro-анестезија, Sprain итн. Големина : 7x10cm рок на траење : 3 Години Како да го користите : Чекор : -1. Чиста и сува погодената област -2. Отстранување на пластична подлога од една страна на далноводи. -3. Мазна таа страна во текот на местото каде што сакате болка. -4. Како да ги отстраните другата половина од пластична подлога, мазна остатокот од печ во текот на болка област. -5. Отстрани поддршка од филмот и да се применуваат. -6. 8 Часа за секој пат, 5 пати неделно за процесот. Не користете : 1. на рани или оштетена кожа. 2. ако сте алергични на аспирин или salicylates. 3.со греење подлога. 4.кога потење (како од вежбање или топлина) 5.со, или во исто време како што се, други надворешни апликација производи. Пакет листа : 1 Buc x Гипс (без пластични пакет) 8 Компјутери x Малтери (1 торба на Малтери со пластични пакет) 80 Компјутери x Гипс (10 кесички од Малтери со пластични пакет) Забелешка : имаме 3 количина options (опции) за да изберете, кога ќе купите стоки ве молиме да обрнете внимание на правилната количина


За производот

НЕТО-WT.:
8 Компјутери, 80 Компјутери, 1 Buc
Тип На Објект:
Етерично Масло
Број На Модел На:
GY-04
сертификација:
WZTZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Етерично Масло Тип:
Соединение Етерично Масло
Состојка:
Мравка екстракт од Отровот
Бренд Име:
Disaar
Сертификат Број:
515525535

Слични предлози