• Одличната цена
  • Ново
Посебни Мода Гроздобер Злато Макси Ѓердан Луксузни Ѓердан Ѓердан Rhinestones Ѓердани Приврзоци Накит Подароци за Жените S1745N

Посебни Мода Гроздобер Злато Макси Ѓердан Луксузни Ѓердан Ѓердан Rhinestones Ѓердани Приврзоци Накит Подароци за Жените S1745N

 
DEN 1238.88
DEN 632.00

Износ
Во продавницата.За производот

Главниот Камен Боја:
Сина
Должина:
Other
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Функција:
Будилникот
Pendant Големина:
5.2 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
посебни
Број На Модел На:
S1745N
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
боја:
Сина
Метал:
Злато Позлатен Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал 2:
Кристал
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Вода-Бран
Должина на Алуминиумски Синџир:
45см+7.5 cm
Должина на Свила Синџир:
34cm+7cm

Слични предлози