• Одличната цена
  • Ново
Микро ЧЕШКА го Отвори Линкот Ѓердан од Злато или Gunblack Синџир Ѓердан N17041771

Микро ЧЕШКА го Отвори Линкот Ѓердан од Злато или Gunblack Синџир Ѓердан N17041771

 
DEN 4224.00

Износ
Во продавницата.


Спецификите Микро ЧЕШКА го Отвори Линкот Ѓердан од Злато или Gunblack Синџир Ѓердан 14inch ѓердан


За производот

Метална боја:
злато, gunblack
Должина:
14inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Pendant Големина:
како Слика
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Кристал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
влакно
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
N17041771

Слични предлози