• Одличната цена
  • Ново
Есен нова девојка топката худ худ памук конец главата лилјак џемпер детска јакна деца околу врат солидна боја џемпер

Есен нова девојка топката худ худ памук конец главата лилјак џемпер детска јакна деца околу врат солидна боја џемпер

 
DEN 1231.68
DEN 801.00

Износ
Во продавницата.


Есен нова девојка топката худ худ памук конец главата лилјак џемпер детска јакна деца околу врат солидна боја џемпер
Големина на Табелата & Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме контактирајте со нас Големина Укажуваат на тоа висина Облека долго Рамо ширина Биста Ракав должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи 3 T 100 39.37 34 100 0.00 0.00 0 0.00 31 12.20 4 T 110 43.31 35 100 0.00 0.00 0 0.00 32 12.60 5 T-6 T 120 47.24 37 110 0.00 0.00 0 0.00 33 12.99 7 T-8 T 130 51.18 38 120 0.00 0.00 0 0.00 34 13.39 9 T-10 T 140 55.12 40 120 0.00 0.00 0 0.00 36 14.17 11 T-12 T 150 59.06 42 130 0.00 0.00 0 0.00 38 14.96 ве Молиме одберете ја големината според детската висина и тежина & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.


За производот

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
HJMYA20
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
longqibao
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Затворање Тип:
Никој
Декорација:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Стил:
Повик

Слични предлози