• Одличната цена
  • Ново
WILTEEXS 1pcs Двојна 2 USB Порти Електрични Ѕид Полначот Dock Приклучок Моќ AC/DC Адаптер Приклучок во Штекер Панел Плоча трговија на Големо

WILTEEXS 1pcs Двојна 2 USB Порти Електрични Ѕид Полначот Dock Приклучок Моќ AC/DC Адаптер Приклучок во Штекер Панел Плоча трговија на Големо

 
DEN 197.76
DEN 158.00

Износ
Во продавницата.


WILTEEXS 1pcs Двојна 2 USB Порти Електрични Ѕид Полначот Dock Приклучок Моќ AC/DC Адаптер Приклучок во Штекер Панел Плоча трговија на Големо Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет! Овој USB Ѕид станица за полнење обезбедува две стандардни AC plug ѕид електричниот штекер и 2 USB места за полнење на мобилни Телефони, Таблети, и USB уреди итн. Совршен за домови, канцеларии и работни места со ограничен износ на ѕид приклучоци, како уред обезбедува четири засебни електрични места на власт или да ја полните вашата gadgets,. Спецификации : Електрични карактеристики : AC100-250 V / 10 A Панел материјал : PC пламен retardant материјал Бакар материјал : Бакар USB излезен параметар : DC5.0 V/2100m Ah. Големина(L*W*H) : 86mm x 86mm x 34mm/3.36" x 3.36" x 1.33"(приближно) Боја : Бела, Златен Нето Тежина : 96g Пакетот вклучува : 1 x Двојна USB Електрични Ѕид Полначот Станица Приклучок Адаптер Штекер Panel
Ние прифаќаме Aliexpress Зачувам како нашиот начин на плаќање. Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте не директно.
Ние ќе го испрати пакетот во 1-2 работни Дена за вашите нарачки. Сите Предмети обично ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната или HK пост И Сингапур Пост . Сите доаѓаат со Следење на Број answer : ___________________________ Note : Ние само го испрати на адресата во ред. Купувачот ќе биде одговорен за какви било даноци, царини и други давачки направени во купувачот е земја!
За вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе се потрудиме да се врати за да ви служи. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации. Вашето мислење ќе биде многу ценета и ќе ни помогне да ја да им служи на подобро. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да поднесете негативни повратни информации. Откако постои проблем пријавени, сите наши службеници ќе се обиде најдобро да ви помогне надвор од прашање се случи. Ви благодариме за вашето разбирање.


За производот

Стандард:
Злато, Бела
USB Вкупна Моќност:
5V 2.1 A
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
4
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Примена:
Болница,Комерцијални,Индустриски,Станбени / Општа Намена
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Број На Модел На:
W180
Бренд Име:
Wilteexs
Господар Префрлате:
No
Број на USB Порти:
4
Номинална моќност:
2500W
Номинална Напон:
110-250V
Заземјување:
Стандард Заземјување
Surge Protector:
No
Номинална Струја:
5V 2.1 A
WIFI:
No
Тип:
Електричниот Приклучок
Еден USB Max Излез:
5V 2.1 A

Слични предлози