• Одличната цена
  • Ново
100Pcs/многу НИ/САД на Европската Евра на ЕУ 2 Круг Pin Приклучок за Штекер за Патување Дома Конектор за Адаптер Приклучок во Штекер Конвертор Адаптер

100Pcs/многу НИ/САД на Европската Евра на ЕУ 2 Круг Pin Приклучок за Штекер за Патување Дома Конектор за Адаптер Приклучок во Штекер Конвертор Адаптер

 
DEN 954.72

Износ
Во продавницата.


Опис:
100% Сосема Нов и Висок квалитет Адаптер
Компактен дизајн за патник или Домашна Употреба
Мала тежина, Plug and play топла замена, лесен за инсталација и употреба
Се конвертира AC plug од НАС/AU да Евра
Напон Спектар : 2.5 v - 250 v
Номинална струја:10 A,AC
Големина : 43x36x13mm
Нето Тежина : 7 g
Боја : Црна
Предмет : Русија, Германија, Финска, Франција, Норвешка, Шведска, Холандија, Полска,
Португалија, Јужна Кореја, Австрија, Белгија, Шпанија, Унгарија, чешка, Словачка,
Украина, Турција, ОАЕ, Бразил, чешка Република, Данска, Унгарија, Норвешка, Шведска,
Јужна Кореја, Луксембург, Финска, Тајланд, Авганистан, Аргентина, Боливија Босна,
Бугарија и Бангладеш, Камбоџа, Камерун, Централна Африка, Конго.
Пакет Се Вклучени :
100 компјутери НАС во ЕУ Приклучок Адаптер


За производот

Стандард:
ЕУ Приклучок
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Бренд Име:
KNONEWIN
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Примена:
Комерцијални
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Господар Префрлате:
No
Број На Модел На:
NO
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
WIFI:
No
Тип:
Електричниот Приклучок
Места Број:
1
Чашката Стандард:
EU

Слични предлози