• Одличната цена
  • Ново
Нерѓосувачки челик, електрични мелење кафе грав машина за мали апарати за домаќинство пипер црн пипер кафе сусам мелница мелница 220V 200W 1pc

Нерѓосувачки челик, електрични мелење кафе грав машина за мали апарати за домаќинство пипер црн пипер кафе сусам мелница мелница 220V 200W 1pc

 
DEN 960.00
DEN 912.00

Износ
Во продавницата.


1pc 220 V 200 W од Нерѓосувачки челик, електрични мелење кафе грав машина мали
домаќинство пипер црн пипер кафе сусам мелница мелница
Сликата покажува :
Карактеристики :
1, од не ' рѓосувачки челик машина, трајни
2, сите од нерѓосувачки челик изглед, благородна и елегантна
3, различни мелење зрна функција, може да биде земја кафе грав, пипер, итн.
(не се препорачува мелење маснотии содржината на храна Ох, како што се соја, сусам, кикирики)
4, мулти-точка switch копчето, безбедно функционирање, едноставна
5, На Европа и на сад, моден дизајн, погоден за сега семејството и хотелот употреба
6, точка security кодот функција : да се обезбеди дека производот е во безбедна држава на операција
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Мала електрична мелница се користи за да ве потсети : не долго време континуирано мелење зрна О,
ако моторот е треска, да се чека за ладење да се продолжи со мелење зрна кафе.
2.Ова е сува мил, не се сеќавам да се мијат! Главно полиран кафе грав,
само може да се полира едноставно храна, ориз сусам под категорија
(се препорачува по пржење полиран) количеството на секоја полиран во
30-50 грама или помалку!
Опис :
Параметри : 220-240 V, 50 / 60 HZ, 200 W
Големина : Пакување Големина : (Должина 11.5 cm * Ширина 9.4 cm * Висина 17.6 см)
Карактеристики : едноставен изглед, мал за дом или канцеларија употреба
Тежина : 0.85 кг (нето тежина)
Максимален капацитет од околу 70 грама грав, тоа се препорачува
мелење помалку од 30 грама
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз


За производот

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Сечилото Кафе Брусилки
сертификација:
CE
Број На Модел На:
BM3011
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
200W
Напон (V):
220-240V
Извор На Енергија:
Електричен
Број На Производ:
GL0361
Напон:
220-240V, 50 / 60HZ
моќност:
200W
Тежина:
0.85 kg (net weight)
Максимален капацитет:
70grams на грав

Слични предлози