• Одличната цена
  • Ново
0.3 mm Калено Стакло Филм за Sony M2 S50H S50t 2.5 D 9H Висока Транспарентен Екран Заштитник Филм со Чиста Алатки

0.3 mm Калено Стакло Филм за Sony M2 S50H S50t 2.5 D 9H Висока Транспарентен Екран Заштитник Филм со Чиста Алатки

 
DEN 110.40
DEN 99.00

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашиот продавница :
Шопинг Совети >>
Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!
Првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail, (tracker број само следење во кина), што значи следење Бр. ние ви даде не е валиден, можете да 't добие следење на информации од веб-сајт. Но, во овој случај, може да заштедите пари.
Ако одберете Кина Пост Воздух Mail, тогаш, тоа е препорачана пошта, можете да добиете на следење на информации на вашата стока. Сепак, треба да платите дополнителна такса предизвика Пост Angency ќе наплаќаат ни повеќе за следење на информации.
Превозот време за многу земја, нормално е 15 - 45 работни дена (Русија и Бразил 30 - 60 работни дена) Ако треба да ги следат следење на информации, и имаат малку се грижите за следење на информации, така што 'd подобро да изберат Воздух Mail. Пакет :
1 X Калено Стакло За Sony M2 S50 H S50t 1 X Ткаенина за Чистење. 1 X Прашина отстранување на хартија.


За производот

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Бренд Име:
VBNM
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Модел:
За Sony M2 S50H S50t
Стил:
Ултра Тенок Екран Заштитен Филм
Материјал:
калено стакло
производ тежина:
за 10g
Состојба:
100% Сосема Нов
квалитет:
А+++
Функција:
анти scrach,анти-вода,анти-нафта,анти-експлозија
Употреба:
Мобилен Телефон

Слични предлози