• Одличната цена
  • Ново
2018 anytek g67 автомобил dvrs двојна леќа 1080P full hd автомобил камера sony imx323 цртичка cam novatek 96655 видео рекордер матичарот

2018 anytek g67 автомобил dvrs двојна леќа 1080P full hd автомобил камера sony imx323 цртичка cam novatek 96655 видео рекордер матичарот

 
DEN 4932.00
DEN 3304.00

Износ
Во продавницата.

Топла Продажба Опис На Производот
ПРОЦЕСОРОТ : Novatek 96655
Вистински Full HD 1080 P Резолуција 170 степен На+ одделение висока резолуција широк агол леќа Sony IMX323 Леќа F2.0 супер голем отвор 3.5 Инчен Екран на Допир Автоматски да го вклучите/исклучите функцијата за Поддршка ТФ мемориската картичка до 32 GB Лесна циклус циклус снимка функција Движење откривање функција G-сензор функција Паркинг guard функција поддршка Јазик : Кинески, македонски, руски , француски, германски, италијански, Јапонски,португалски
Пакет Содржина 1* сандак 1* Автомобил DVR 1* Прирачник за Корисникот 1* Камера Планината 1* Задна Камера 1* Видео Линија
За Сите Купувачи
За SD Картичка автомобил камера е HD1080 P снимање на видео, високите барања на SD-картичката. Со цел да се гарантира на нормална употреба на автомобил камера, ќе треба SD картичка има висока стапка на писменост. C10-со голема брзина на картичката и се препорачува, и ќе мора да се осигура дека SD картичка има добар квалитет. Ако се користи низок квалитет SD картичка, автомобил камера може да не работи правилно. За SD картичка за форматирање на параметри : датотечниот систем треба да одберете FAT32 (Default) ,и Алокација големина на единица мора да биде поголема од 16 килобајти, можете да изберете 32 килобајти или 64 килобајти, или DVR не може да се признае на SD-картичката. Нашите картичка е оригинален Кингстон ТФ-картичка, која е точно тестирани, c10-брзина со висок квалитет, може да се обезбеди нормална работа на автомобил камера. Ако не можете да бидете сигурни дека SD-картичка ќе се купуваат на друго место има добар квалитет, ние го препорачуваме кога купувате автомобил камера додека купување на SD-картичката не се тука, што може да се обезбеди нормална употреба на автомобил камера.
Плаќање Ние прифаќаме Alipay, и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот и Испорака Ние снабдување со светот превозот, освен APO/FPO/DPO Адреси. За DVRs, ние нудиме бесплатен превозот и тоа ќе пристигне во рок од 15 до 35 работни дена за повеќето земји. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други услови, понекогаш тоа може да трае до 35 до 45 работни дена за далечинско земји. Ако ви треба брза испорака, ве молиме контактирајте со нас! (DHL/UPS/ФЕДЕКС /EMS се достапни)
Повратни информации, Ние во голема мера го цениме вашата 5-Ѕвезда ПОЗИТИВНИ Повратни информации. Повратни информации е многу важен за нас и позитивни повратни информации ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги. Ако некој ПРОБЛЕМ со вашата нарачка, или сакате да знаете повеќе детали за нашите производи , Не двоумете се да ги споделите со мене знаете, ние се трудиме да го решите вашите грижи.
Наплата и Гаранција Ние тестирани секоја машина пред превозот и ние може да се земе слики за вас ако ви треба. Ние ја гарантира производ против дефекти во материјалите и изработката под обичните потрошувачи употреба за една година од датумот на купување. Ако најдете производот е неисправен во рок од 7 дена откако ќе се камерата ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние ќе ви испратиме нова камера откако ќе го испратите на нашиот погрешни камера назад до нас .И ние може да се плати за враќање превозот. Ако објектот се наоѓаат неисправни во 7-30 дена, ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект од вашиот врати во неговата оригинална пакет и со сите додатоци. Како што се прошири 7 дена, така камерата се смета како се користи, па клиентите треба да ги покрие враќање превозот цена. Ако го оштети производот од вашата злоупотреба, може да ги испратите назад кон нас за поправка и треба да ги покрие превозот цена и поправка на трошоците. Сите се враќа треба да бидат испратени од страна на вашиот локалните регистрирани пост-mail или ЕМС. Ако брод од DHL, UPS-от или на другите, ние не сме во можност да го добиете тоа се должи на Кина Обичај регулатива.


За производот

Sd Мемориска Картичка:
Кингстон 8G Картичка, Кингстон 16G Картичка, Кингстон 32G Картичка, Ниту еден
Тип На Објект:
Автомобил DVR
Специјални Функции:
Dual Леќа,Дигитален Зум,Движење Откривање,Led Дисплеј,SD/MMC Картичка,Циклус на Снимањето,Супер Кондензатори,Ноќ Визија,Автоматски Баланс на Белата боја,Со Владетел,Време и Датум Екран,Цикличното Снимањето,Широк Динамички Опсег,Микрофон,G-sensor
OSD Language:
Шпански,Португалски,Јапонски,Корејски,Италијански,Руски,Француски,Кинески (Традиционалните),Кинески (Поедноставен),Англиски Јазик,Германски
Екранот Размер:
16
Интерфејс:
USB2.0,Micro SD/ТФ,HDMI
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Број На Леќи:
2
Видео Формат:
MOV
Пиксели:
1200Mega
GPS logger:
Никој
Рамки Во Секунда:
30
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
Екран На Допир:
Yes
Слики Сензор:
Sony IMX323
Видео Кодот:
H. 264
Бренд Име:
Anytek
Макс Надворешна Меморија:
32g
Чипсет Производител:
Novatek
Батеријата:
Вграден-во
Оригиналниот Пакет:
Yes
Камерата Резолуција:
1920x1080
Агол На Гледање:
170°
Големина На Дисплеј:
3.5 инчи

Слични предлози