• Одличната цена
  • Ново
ХОП-H301L Оптички пикап ХОП-H301L H301L ХОП-H301L ласерски глава

ХОП-H301L Оптички пикап ХОП-H301L H301L ХОП-H301L ласерски глава

 
DEN 576.48
DEN 548.00

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница !
Тука, можете да добиете најмногу прифатлива цена и најдобра услуга! Тука , се надеваме дека ќе може да се најде она што го сакате ! 100% задоволството на Клиентите е нашата цел
Ве молиме имајте во предвид ! дека во ласерски глава индустрија, ние сме професионални трговци на големо ! Нашата компанија е главно ангажирани во земјата-извозник видео ласерски глава и игри дел за повеќе од 10years.
Ако ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен!!
Опис :
ХОП-H301 L Оптички пикап ХОП-H301 L H301 L ХОП-H301 L ласерски глава Купи 2 парчиња имаат поповолен
Карактеристики :
1.100% сосема нов оригиналниот
2.Висок квалитет и конкурентна цена
3.Брза испорака
4. Боја кутија пакет.
5.еден по еден тестирани пред превозот
Внимание!
Ласерски леќи е кревка,Внимание ве Молиме професионален персонал операции.Пред инсталацијата, ве молиме чисти заштита поени
А&П(многу важно,ве молиме прочитајте ги внимателно пред да ја купите)
1 : кога ќе брод надвор цел?
П : почитувани, ние ќе брод надвор цел 3-5days по вашата исплата во нормален(освен кинески празник )
2, Е : што да се прави кога ќе добиеме погрешна количество цел?
П : Почитувани, ве молиме да ги фотографија на пратката што сте го добиле, ние ќе се направи refound ако нашата грешка.
3, О : , што да правам кога примате дефект на објектот?
П : Почитувани, ве молиме да добро проверете ги следните чекори :
1)ве Молиме внимателно да се провери пакување, дали да се здроби оштетување состојба
2)Отвори пакетот внимателно, да обрнат внимание да не допре леќа, не се кандидира во прав
3)се Поврзете жици, се грижи да не го оштети socket
4)Отвори кратки-коло точка на времето внимание место чисти, да не го расипам коло
За спорот :
1)Спорот Причина : Купување Заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит ,
Ние не може да го прифати овој вид на спорот,Ние ќе одбие да ! Ние само може да се продолжи Купување Заштита !!
Ве молиме не го посрамоти нас, меѓународната парцела пост испорака е релативно бавно, се должи на повеќе оддалечени земји, колет не успеа да пристигнат на време, ве молиме купувачите разбираат нашиот,стоката била испратена надвор, не може да се врати за да го, почекајте да се потпише,ви благодариме
2 ) За царински запленети и царински преглед,
Ние не прифаќаме спорот, не се одговорни за било царински даноци и такси
Купувачот треба прашајте го продавачот даде фактура листата , и купувачот треба да Ја транспорт одделот на поштенските услуги и за локалната или царинската испостава да доставува фактури во и надвор од царинење процес
Купувачите треба да се обрне на локалната земја увозот царинската данок


За производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Смешни Кралицата
Почетен Датум:
2010
Вклучи Екранот:
No
Број На Модел На:
ХОП-H301L
Употреба:
Дома

Слични предлози