• Одличната цена
  • Ново
Есен, зима day6 ден 6 член име печатење патент качулка за kpop љубителите на модата лабава руно sweatshirt

Есен, зима day6 ден 6 член име печатење патент качулка за kpop љубителите на модата лабава руно sweatshirt

 
DEN 2186.88
DEN 1312.00

Износ
Во продавницата.


Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате :
1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 2-3cm различни.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!
3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.
4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!
Опис на производот
Есен, зима day6 ден 6 член име печатење патент качулка за kpop љубителите на модата лабава руно sweatshirt плус големина
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!
Големина на табелата
S : рамо 42cm биста 96cm должина 63cm ракав 58cm
М : рамо 43cm биста 102cm должина 67cm ракав 60см
L : рамо 46cm биста 106cm должина 70cm ракав 62cm
XL : рамо 48cm биста 114cm должина 73cm ракав 64cm
XXL : рамо 52cm биста 120cm должина 76cm ракав 66cm


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
SexeMara
Тип:
Zip-up
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Број На Модел На:
ZXCJCFYLWY-197
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Слични предлози