• Одличната цена
  • Ново
Зимски Есен Жените Дуксери Суичери Жените Долг Ракав Памук Врвот 5XL 6XL Копчиња Вратот Жена Кошули К-7096

Зимски Есен Жените Дуксери Суичери Жените Долг Ракав Памук Врвот 5XL 6XL Копчиња Вратот Жена Кошули К-7096

 
DEN 520.32
DEN 484.00

Износ
Во продавницата.


Зимски Есен Жените Дуксери Суичери Жените Долг Ракав Памук Врвот 5 XL 6 XL Копчиња Вратот Жена Кошули К-7096
Забелешка : ве Молиме не usealiexpress големина на табелата. За точно одговара, ве молиме да користите ГОЛЕМИНА ТАБЕЛАТА погоре. Ако не сте сигурни за големината, ве молам оставете ме на порака за вашата висина и тежина, а потоа ние ќе ви помогнат.
Answer : ___________________________ Note : 1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават "пет ѕвезди" повратна информација. Ви благодариме. 2. Ако не сте задоволни со бизнис, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации. 3. Ако постои квалитетот проблем на стоката, ве молиме да ги преземе слики, и го испрати фотографии до нас. Ние ќе го организира замена или враќање на пари за вас. 4. За било која причина не сте задоволни со стоката, или дури и не ви се допаѓа тоа, само нас контакт. Ние ќе го организира замена, или да се вратат парите назад. Вие само треба да се плати за поштарина. 5. Ние сме професионални производителот, па ако вашиот единствена цел е над 50 компјутери, ние ќе ги нудиме на големо цена. 6. Ако вашиот број е над 600 компјутери, можеме да нудиме OEM услуга. За повеќе детали, ве молиме да бидат слободни да контакт.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Тежина:
350g
Јака:
V Деколте
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Плетени
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
Gootuch
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
К 7096
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Материјал:
Spandex,Памук
Пол:
жени,жени,жени,fraun,femininas,mujer,femme,дона
боја:
црна,бела,сива
Жените Т Кошула:
блузи&tees, маици,маскирани кошула,блузи,tees,дуксери,маскирани sweatshirt
Стил:
повик, мода, секси,класичен,качулка
Функција:
дише,анти-бактериски,здрава,маскирани
дизајн:
V деколте, Длабоко V деколте,Маскирани,Батон,zip до
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL,3XL,4XL,5XL,6XL,Plus Size,Max,Large size
Материјал:
памук, spandex, elastance
Број На Модел На:
К-7096
жените блузи:
спортска маица,спорт т кошула,v деколте, блузи,дуксери,маскирани sweatshirt

Слични предлози