• Одличната цена
  • Ново
2018 Есен И Зима Верзија Корејски Жени Harajuku Висока Јака Лабава Јака Згусне Sweatshirt

2018 Есен И Зима Верзија Корејски Жени Harajuku Висока Јака Лабава Јака Згусне Sweatshirt

 
DEN 2400.00
DEN 1224.00

Износ
Во продавницата.


2018 Есен И Зима Верзија Корејски Жени Harajuku Висока Јака Лабава Јака Згусне Sweatshirt
големина на единица : cm
Топ Length65 Bust108 Ракав Length68
Внимание :
Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm (1cm=0.39 инчи) разлики поради прирачник за мерење, Проверка на над детални мерења внимателно да се избере правилната големина.Како различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики,
ви благодариме за вашето разбирање.


За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Материјал:
Памук мешавина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Јака:
Поло
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
ZJL1708WWY223
Стил:
High Street
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Бренд Име:
lunoakvo
Sleeve Стил:
Редовни
Тежина:
500
Големина:
one size
боја:
црвено црн
Стил:
Повик

Слични предлози