• Одличната цена
  • Ново
PLstar Космосот Черепот Мажите Дуксери Суичери 3D Испечатени Смешно Хип Хип Дуксери Новина Streetwear Маскирани Есен Јакни Mens Врвот

PLstar Космосот Черепот Мажите Дуксери Суичери 3D Испечатени Смешно Хип Хип Дуксери Новина Streetwear Маскирани Есен Јакни Mens Врвот

 
DEN 1269.60
DEN 952.00

Износ
Во продавницата.


Драги пријатели на :
Имаме сопствена фабрика salesdirectly од фабриката,елиминирање на сите средни линкови.строга контрола на производство на цената и квалитетот.
Ние поддршка капка шпедиција ,трговија на големо и прилагодено нарачки,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако intersted,ние ќе направиме се најдобро за вас
Производ Во Боја :
Како што е прикажано во слика (Вистински објектот ќе изгледаат исто како на сликата, сепак, може да постојат мали варијации
во бои поради осветлување ефект за време на фото преземање или понудувачот се следи поставување.
ГОЛЕМИНА НА БЕЛЕШКИ :
Совети! ве молиме проверете и споредба на големината детали пред да го купите!
Големина : ве молиме овозможи ±2cm се разликува поради прирачник за мерење;
1 инчи=2.54 см; унисекс Tees(Мажи/Жени маици) .
Објектот се прикаже :
На Качулка е погодна за сите стандардни тежина маж и жена.
Моден 3 D испечатени Дуксери се модерно и удобно со добар квалитет.
На лесна rib јака со двојно-игла покрие-крои , двојно-игла ракави и на дното полите направи Дуксери, издржливи.
Сите Дуксери 3 D испечатени, шарени и светли. Ви благодариме за вашата поддршка! Што Го Заслужуваат Тоа !
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Враќање / поврат :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Повратни информации :
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Бидете сигурни дека ќе го стори истото.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress Трговија со датотеки, или e-mail и ние ќе одговорат на вашето барање во рок од 24hrs за време на бизнис часа 9.00 часот до 6.00 часот (Пекинг Време) понеделник до сабота.
4. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Редовни
Маскирани:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
LH
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
PLstar Космосот
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Хип Хоп
Шаблон Тип:
Печати
Луѓе:
жени/мажи/жени/девојки/момчиња
Зимски Дуксери:
жена зимска облека 3d печатење дуксери
harajuku џемпери:
Harajuku суичери жена зимска облека
Дуксери:
3d дуксери суичери мода
Големина:
S M L XL XXL XXXL 4XL 5XL
Sweatshirt:
3D Harajuku суичери
Сезоната:
Пролет, Есен
Стил:
Моден
Функција:
долги ракави и околу врат

Слични предлози