• Одличната цена
  • Ново
Бесплатен превозот на 1PC HSS6542 направи машина допрете M44 теренот 1.5/2.0 mm директно flute за челик метал железо, алуминиум провира

Бесплатен превозот на 1PC HSS6542 направи машина допрете M44 теренот 1.5/2.0 mm директно flute за челик метал железо, алуминиум провира

 
DEN 3119.52

Износ
Во продавницата.


Карактеристики На Производот :
висок квалитет HSS6542 направени Не се стандардни metic тенка теренот M44 метрички допрете машина допрете завртка допрете.
Спецификација за производ : Материјал : ХСС 6542 Спецификации M44 Теренот : 1.5 mm/2.0 mm како што е наведено погоре за вашиот референца. 100% квалитет и Сосема нов. Висока цврстина и трајни Умре може да биде инсталиран во допрете клуч користење на прирачник за обработка на теми, исто така може да се монтира на допрете го држачот на машината да се користат соодветни за мувла обработка,не за СС обработка на работното парче. Ако треба машина за СП, ве молиме изберете нашите Супер тешко ХСС M35 Co5% умре&чешми.
Примена :
за провира челик, железо, алуминиум бакар метал работното парче.
Поврзани Производи
Производ Слика
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


За производот

навој дијаметар:
M40
Теренот:
1.5, 2.0
Тема Ветер:
Право
Тип:
Умре
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
В. џ.-TDM44*1.5/2.0 mm
Бренд Име:
ФУДО
Број на Парчиња:
1
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Легиран челик
Објектот:
машина хсс допрете го
Спецификации:
m44
Теренот:
1.5 mm/2.0 mm
Примена:
челик работното парче теми производител

Слични предлози