• Одличната цена
  • Ново
Машки Паметни Часовници Црна Водоотпорен Спорт Wristband за IOS Работи Pedometer Sedentary Повик Потсетник Фитнес Тракер Мажите Подарок

Машки Паметни Часовници Црна Водоотпорен Спорт Wristband за IOS Работи Pedometer Sedentary Повик Потсетник Фитнес Тракер Мажите Подарок

 
DEN 2253.60
DEN 1578.00

Износ
Во продавницата.


Главна Карактеристика :
1.Една клучна Физикалниот преглед : песна отчукувањата на срцето, Крвниот Притисок, Крвта со Кислород и расположение
2.Фитнес Тракер : Евиденција на движење трага, растојание, брзина, време на траење, шириме за водење на
3.Отчукувањата на срцето Монитор, спиење монитор, Фитнес Тракер
4.Далечински Управувач за камера : Тресат Фотографија
5.Smart Пронаоѓач : Најдете Хривнија
6.Автоматски Светлината на екранот : Кренаа рака за да се донесе екранот
7.Интелигентни потсетам : Повици потсетам, СМС известување, Pod часот,Sedentary потсетам, Facebook/Twitter/Whatsapp Потсети
8.Неделна анализа на Податоци, да Обезбеди здрава совети
9.Податоци Евиденција за Ден / Недела / Месец
10.што се покажува на smart бенд : Време и Датум, Батеријата / Чекори / Далечина / Brun Kcrl / отчукувањата на Срцето / Spo2 / Крвен Притисок / Спиење време / Тајмер
11.Удобно Материјал За Нега На Кожа
12.Поддршка на IOS и Android Паметен Телефон
Спецификација :
Водоотпорен : IP67 Водоотпорен
Дисплеј : OLED Екран со допир на копче
Bluetooth : 4.0 РАНЛИВИТЕ
Батерија : 80m Ah Полимер Батерија
Оперативен СИСТЕМ : Компатибилен со Android 4.4 или над / i OS и над 8.0
Случај Големина : Прибл. 4.1*2.0 cm
Бендот Должина : Околу. 23.5 cm
Пакет Содржина :
1 x М2 Smart Бенд
1 x Полнач
1 x Упатство


За производот

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Случај Обликот:
правоаголник
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Движење:
SMART
Функција:
Повик За Потсетување,Спиење Tracker,Отпорен На Вода,Отчукувањата На Срцето Се Следи,Да Се Заврши Календарот,Фитнес Тракер,Авто Датум,Порака За Потсетување
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
W30130
Dial Дијаметар:
41mm
Бендот Должина:
23.5 cm
Бренд Име:
YISUYA
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Стил:
Спорт
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Дебелина:
12mm
Пол:
Мажи
боја:
Црна/Сина/Виолетова
Гаранција:
90 дена
Funcation:
Pedometer/Sedentary Повик Потсетник / Фитнес Тракер

Слични предлози