• Одличната цена
  • Ново
Дете На Децата За Учење На Дрвени Играчки Животинско Жирафа Бебе Деца Развојни Играчка

Дете На Децата За Учење На Дрвени Играчки Животинско Жирафа Бебе Деца Развојни Играчка

 
DEN 33.12
DEN 32.00

Износ
Во продавницата.


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Главната Боја : КАКО На Сликата шоу
Ново во Мода,Бебе Деца Интелектуална Eduactional Рано Learing Играчки
Стил : Бебе Деца Дрвени Подарок Жирафа Играчки Материјал : Дрвени
Пакет се вклучени : 1x Играчка (случаен боја)
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.


За производот

Карактеристики:
Diecast,Модел,Мини
Тип:
собранието
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Пластични

Слични предлози