• Одличната цена
  • Ново
GLymg Дијамант Везови Diy Ракотворби Ангел Девојка Дијамант Сликарство Крстот Бод Мозаик Подарок Слика Полн Плоштад Вежба Оркестарот

GLymg Дијамант Везови Diy Ракотворби Ангел Девојка Дијамант Сликарство Крстот Бод Мозаик Подарок Слика Полн Плоштад Вежба Оркестарот

 
DEN 517.92
DEN 332.00

Износ
Во продавницата.


Кликнете на сликата подолу за да го внесете страница
Добредојдовте на нашата продавница~~~~
Вашата поддршка е секогаш нашата мотивација
Големина на слика : 20 X25 cm /30 X40 см /40 X50 см /50 X60 cm /60 X75 cm
Плоштад вежба ; Смола Дијамант
Големината се мери со рака ,па ве молиме да се овозможи 1-3 см разликуваат
Тоа е дијамант вез, ( Full Дијамант) Сите треба да ги пополните дијаманти .
ЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.
И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,
Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас .
Кога ќе ја отворите везени платно, ја открие површината заштитна фолија,
најдете соодветните дијамант вежба може точка
Смола дијамант цртање големина : 2,5 mm
По завршувањето на истиот, ефект на слика (проширување)
За нашите везени крпа леплива
Се тркалаат на платно со стап
Други стил производи екранот ефект
Сите алатки и електрични вежба metho d
Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување. 1 . Превоз : Нашите производи се од Кина. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. 2 .Услуга по продажбата На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго.Ако најдете џе стоки сте го добиле има квалитет проблем(не-вештачки штета) со во рок од 3 дена.Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас. Ние ќе го промени или наплата за вас. 3 . Повратна информација за Вашето задоволство е многу важно за нас. Ако сте задоволни со вашите производи,ве молиме да ни даде postive повратни информации. Ако не сте задоволни со стока,ве молиме контактирајте со нас.ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Ние веруваме дека проблемот нема проблем, многу апели се затвори,о! e o h ви Благодарам многу.
Продавница сличен дизајн се препорачува НИ 9.82 / парче НАС 13.39 / парче НАС 8.41 / парче НАС 5.72 / парче НАС 5.72 / парче НАС 26.4 / парче НАС 6.5 / парче НАС 7.25 / парче НАС 16 / парче НАС 14.4 / парче


За производот

Големина:
20X25 cm, 30X40 cm, 40X50 cm, 50X60 cm, 60X75 cm
Бренд Име:
GLymg
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Станот
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
детали:
Целосна Дијамант со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина,Алатки

Слични предлози