• Одличната цена
  • Ново
Топ Продажба Ново Дизајнирани Вистински Фото А-линија V Деколте, Chiffon Шампањ Издржам Воз Chiffon Отворени Врати Чипка Попуст Пратилки Фустан

Топ Продажба Ново Дизајнирани Вистински Фото А-линија V Деколте, Chiffon Шампањ Издржам Воз Chiffon Отворени Врати Чипка Попуст Пратилки Фустан

 
DEN 3360.00
DEN 2890.00

Износ
Во продавницата.

Топ Продажба Ново Дизајнирани Вистински Фото Обвивка V Деколте, Chiffon Шампањ Издржам Воз Chiffon Отворени Врати Чипка Попуст Пратилки Фустани 2017 Деколте : V Деколте Ракав Должина : Капа Ракави Фустан Должина/Воз : Подот Должина Боја : Како на Сликата или на Вашата Омилена Боја, Големина : Стандард Големина или Custom Size (Плус Големина се Достапни) Декорација : Чипка Ткаенина : Чипка Фустан Назад : Патент До
Царински и увозни даноци Наредби може да треба да се расчисти царината во вашата земја. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Answer : ___________________________ Note :
1. Нарачката е само за еден дел од фустанот. Тоа нема да дојде, заедно со сите додатоци, како што се шапка,tulle ракавици,превез,Petticoats,Јакни/Shawl/Обвива итн.
2. Ако треба да се облекуваат во брзање, постојат еден начин да се забрза овој процес.Тоа е "Раш Цел" услуга. Во брзање цел на владата, ние ќе завршите со вашиот фустан во 5-7 дена. Цената на Раш Цел е US$20 . Можете да најдете во категоријата на Прилагодување Објект. Кога ќе купите Пром фустан во нашата продавница, ве молиме да се стави Раш Цел во вашата шопинг кошничка пред да се проверува. Фустани Големина Приказ за тоа Како да се Измери
Ве молиме следете ги мерење инструкции ,и да се измери себе внимателно.
1.Биста = cm
2.Половината= cm
3.Колковите= cm
4.Шупливи до Подот= cm
5. Висина= cm
6.Пета Height= cm
Боја Шема
Обработка На Растенија
Други Опис
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 15-20 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу ± 1 инч во одредени мерења. Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно.


За производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Број На Модел На:
Деверуша Фустани 2017
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Pleat,Чипка,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Половината:
Империја
Бренд Име:
elysemod
Ткаенина Тип:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
V Деколте

Слични предлози