• Одличната цена
  • Ново
Shebaking 4pcs/set Шлаг Цевки Торба Торта Тесто Торба на Колачиња Десерт Декоратерите Крем Шприц Совети Фондан Торта Декорирање Алатки

Shebaking 4pcs/set Шлаг Цевки Торба Торта Тесто Торба на Колачиња Десерт Декоратерите Крем Шприц Совети Фондан Торта Декорирање Алатки

 
DEN 601.92
DEN 271.00

Износ
Во продавницата.За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
Број На Модел На:
шлаг цевки торба
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име:
Shebaking
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Храна Одделение Стп
Точка име :
Cookies За Десерт Декоратерите
Големина:
As Photo Show
боја:
Зелена
Тежина:
101g
Материјал:
Храна Одделение Стп
Обликот:
Торба
Користете го опсегот:
фондан торта декорирање алатки
Количина:
4pcs/set
is_customized:
Yes
Пакет:
Пакување На Храна Торбичка

Слични предлози