• Одличната цена
  • Ново
Усогласат Trex 500X Главниот Роторот Носителот H50H005XXW Усогласат 500 делови Бесплатен Превозот со Следење на

Усогласат Trex 500X Главниот Роторот Носителот H50H005XXW Усогласат 500 делови Бесплатен Превозот со Следење на

 
DEN 2193.12

Износ
Во продавницата.


Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите онлајн!
●Користете за Т-РЕКС 500 X. ●500 V2 Главниот Роторот Носителот x 2
●Лого(MR126 ZZ)(Φ6xΦ12x4mm) x 4
●Штекер Јака Завртка(M3x20mm) x 2
●М3 Орев x 2


За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
ALZRC
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Број На Модел На:
порамнете
Материјал:
Метал
За Возило Тип:
Хеликоптери
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
делови
Четири тркала Атрибути:
делови
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Алатка Материјали:
делови

Слични предлози