• Одличната цена
  • Ново
РК Фиксно крило авион 70mm 6-сечилото Ducted фан мотор W/O brushless мотор

РК Фиксно крило авион 70mm 6-сечилото Ducted фан мотор W/O brushless мотор

 
DEN 1535.52

Износ
Во продавницата.


Објектот вклучува : Ducted фан поставите*1 2849/3800 KV brushless надворешни роторот мотор
Спецификации : Напон : 11.1 V-14.8 V Струја : 52 A се Повлече : 3 S 1270 g ;4 S 1752g просек (Максимум тест на податоците е повеќе од 1920g) Не-оптоварување на ветер : 42180 Тежина : 110g Бунари со дијаметар : 5mm Апликација : 70 culvert Патот Моќ : 60 A погоре
Повеќе детали како што е подолу :
Превозот ќе се изберат различни превозот решение за да одговара со вашата адреса кои овозможуваат парцела дојде точно и брзо . Ние ќе пренос на пакети за пошти брзо, но како што знаете тоа е меѓународна. транспорт, одлагање понекогаш може да се случи во транзит, царинските или јавни фестивали. Време на испорака околу 7-20 дена да повеќето земји нормално. Данок : Без Данок на промет е потребно. Но увозни давачки, царински давачки што не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие се купувачот?s одговорност. Ве молиме имајте во предвид стапките во вашата земја . Плаќање Зачувам Гаранција & се Вратат Сите производи се проверува и пакувани се во многу добра состојба, пред испорака, имаме специјално прилагодено-изградена кеси и кутии со перница материјал за долги меѓународен превоз. Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова. Без Наплата се нудат. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати . Услуги на клиентите имаме секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент. Ние го цениме многу дека ќе остави добар фидбек. Ние не само што се онлајн продавачот, ние, исто така, сакаат да им помагаат на луѓето да уживаат РК хоби. Предмети што не се најде во нашата продавница, Ако сакате, ве Молиме не двоумете се да договор со нас, Ние сме спремни да ви помогнат.


За производот

Бренд Име:
TAROT-РК
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
РК Делови и Accs:
Пропелери
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
70MM
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Слични предлози