• Одличната цена
  • Ново
4PCS РК 1/10 Off-Road Автомобил Плажа Рок Роботот Гуми Пневматик Тркало Пречник на Crawlr гума поставена 96mm 1.9

4PCS РК 1/10 Off-Road Автомобил Плажа Рок Роботот Гуми Пневматик Тркало Пречник на Crawlr гума поставена 96mm 1.9

 
DEN 1536.00
DEN 937.00

Износ
Во продавницата.

modname=ckeditor
Карактеристики :
Тоа е погоден за 1/10 Кабриолет Качување Рок Роботот Автомобил
Висока контрола гуми наменети за различни рок роботи & камиони
Направен од супер мек соединенија за добра контрола над сите вид на терен
Голем, длабоко гкл обезбеди исклучителни влечење во камен и кал
Висок квалитет на меки гуми, со пена инсерти, гуми се правилно поставени на тркала, но не залепени, подготвен е да употребува
Спецификации :
Материјал : гума и пластика
Гуми Дијаметар : 96 mm/ 3.78 во
Гуми ширина : 36 mm/1.42 во
Тркала ширина : 26 mm/1.02
Вози Хексадецимален : 12mm
Тркала офсет : 3 мм
Тркала боја : црна
Пакет Листата :
4 *Гуми
4 *Тркала
Answer : ___________________________ Note : тркала и гуми не се залепени добро, вие треба да играат улога на врзивен материјал нив добро од себе, ако треба подобри перформанси


За производот

Бренд Име:
RcAidong
Материјал:
Гума
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Четири тркала Атрибути:
Гуми
За Возило Тип:
Автомобили
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Гуми
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Гуми
Алатка Материјали:
Гуми

Слични предлози