• Одличната цена
  • Ново
Оригиналниот DOIT 5pcs/пакет Метал Првенство Имајќи 3x8x4mm за Робот Рака Манипулатор Серво Заградата Имајќи за MG995 MG996r РК Дел DIY

Оригиналниот DOIT 5pcs/пакет Метал Првенство Имајќи 3x8x4mm за Робот Рака Манипулатор Серво Заградата Имајќи за MG995 MG996r РК Дел DIY

 
DEN 227.04

Износ
Во продавницата.


Внатре Дијаметар = 3мм
Надворешен Дијаметар = 8мм
Дебелина = 4mm
Повеќе детали, ве молиме посетете : https : //github.com/Smart Arduino/SZDOITWi Ki/wiki
имајќи : 5pcs/пакет
1. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика.
Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Ви благодариме !
2. На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија.
3. Големината може да има 2-3cm се разликува поради maunal мерење.
4. За превозот погодност, производот е во unassembled .
1. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот за светот ако изберете Кина Пост .
Answer : ___________________________ Note :
Информации на нова следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи кога се испраќаат надвор од Кина. Без разлика дали тоа е пристигна или не,тоа ќе нема повеќе следење на информации.
Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mair ако сакате целосно следење на информации.
Следење на информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде :
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за секоја нарачка над $50 во вашиот подоцна купување.
2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за секоја нарачка над $50 во вашиот подоцна ги купите, како и.
3. Ако не сте задоволни со нашите производи, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
4. Ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.


За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Полнење На Батеријата Единици
Бренд Име:
SZDoit
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Сечење
Број На Модел На:
Grobot
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал

Слични предлози