• Одличната цена
  • Ново
Масло Прилагодливи 130mm Легура на Алуминиум Шок Апсорбер Амортизерите За Рк Автомобил 1/10 Роботот Камион Hpi Traxxas Losi Axial Tamiya HSP 94180

Масло Прилагодливи 130mm Легура на Алуминиум Шок Апсорбер Амортизерите За Рк Автомобил 1/10 Роботот Камион Hpi Traxxas Losi Axial Tamiya HSP 94180

 
DEN 739.20
DEN 414.00

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте На RCAWD
Шок Апсорбер Амортизерите HSP 94180 Hpi Hsp Traxxas Losi Axial Tamiya Redcat Himoto Losi Wltoy Плоча H Шок Апсорбер Тип : Масло Прилагодливи Тип За Возилото Тип : Автомобили Применливи РК Автомобили : Роботот Камион Скала : 1/10 Материјал : Алуминиум Легура Dimention : A : 130 MM Б : 122 MM C : 17 MM D : 3ММ E : Дијаметар 5.8 MM вкупна Должина : 130mm Планината-центар На Планината-центар Растојание : 122mm За : Hpi Hsp Traxxas Losi Axial Tamiya Redcat Himoto Losi , HSP 94180 Извор на Гориво : Електрични , Бензин / Бензин Нитро Боја : Сина , Темно Сина , Црна , Зелена , Виолетова , Црвена , Жолта , Портокалова , Титаниум , Сребрен Пакет Количина. : 2 BUC ( Пар) Предлог : 1. Шок Апсорбер е со малку масло за контрола на квалитетот . Ве молиме полнејќи ја со масло, кое ќе побара од вас самите по примени . 2. За Димензија : Овој производ е прилагодлив.димензии грешка е околу 3мм,ве молиме да се прилагоди со себе додека димензија грешка се случи .
ГОЛЕМИНА НА МЕРЕЊЕ НА ЕКРАНОТ
ПРИМЕР За Боја : Овој производ беше боја со anodic оксидација третман . Понекогаш боја ќе бидат малку различни, како anodic оксидација третман . се надевам знаете дека пред цел. За Нула : Somtimes тоа ќе биде некој дефект на површината како што се нула . Бидејќи метал многу е лесно да се биде изгребани . Се надеваме дека ќе имате разбирање . За 1/8 РК Автомобили
За 1/10 РК Автомобили
(топката глава и навртки)
(piggyback)
(Внатрешни Пролет)
(топката глава и навртки)
(piggyback)
(топката глава и навртки)
(piggyback)
(топката глава и навртки) За 1/16 РК Автомобили
(топката глава и навртки)
(топката глава и навртки) За 1/18 РК Автомобили
За Производите
За Боја : Метални производи беа обоени со anodic оксидација третман . Понекогаш боја ќе бидат малку различни, како anodic оксидација третман . Се надевам знаете дека пред цел.
За Нула : Бидејќи метал многу е лесно да се биде изгребани. Метални производи може да биде некој дефект на површината како што се нула. Се надеваме дека ќе имате разбирање.
За Различни Серија Процес : можеби секоја серија процес ќе се некои differents со изглед, тоа нема да влијае на производи работи. Се надевам знаете дека пред цел.
За Испорака Адреса 1. ве молиме потврдете го точна адреса пред цел . Ако треба да се промени адресата по ред , ве молиме да го откажете и да има нова цел со точна адреса . 2. ве молиме понуда на адреса на англиски јазик. Analphabetic систем адреса нема да бидат испратени од страна на превозот на компанијата . И оваа цел може да се откаже . Ali Express Премија За Испорака На Руски Купувачот 1. Примачот Име каша биде пасош име. 2. Месец вредност треба да биде помала од 1000 евра и тежина треба да биде помала од 31kg . Или ќе мора да плаќаат данок . 3. Количината на производот во една големина или боја , не треба да биде повеќе од 5 компјутери . Или ќе мора да плаќаат данок . 4. По Превозот Цел, превозникот ќе побара од вас да им понуди број на пасош , пасош име и пасош Датум на Издавање . И ќе мора да потпишан царинење договор за лиценца онлајн.
Контакт со нас за рефундирање во рок од 15 дена ако не добијат по 60 превозот дена. Понуда за следење на број кој има следење на информации . Се навредуваат ако производот биде прекината во превозот.


За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Број На Модел На:
108007
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Шок Апсорбер
Алатка Материјали:
Шок Апсорбер
Материјал:
Алуминиум легура
Име на производ:
Шок Апсорбер , Амортизерите
За:
hsp 94180
Скала:
1/10
Шок Апсорбер Тип:
Масло Прилагодливи Тип

Слични предлози