• Одличната цена
  • Ново
YUKALA 7.4 V 610mAh Li-po батерија*3pcs+3 во 1 ѕидни држачи за H502S H502E РК летало РК quadcopter бесплатен превозот

YUKALA 7.4 V 610mAh Li-po батерија*3pcs+3 во 1 ѕидни држачи за H502S H502E РК летало РК quadcopter бесплатен превозот

 
DEN 1291.20
DEN 1227.00

Износ
Во продавницата.


77.
7.4 V 610m Ah Li-po батерија Карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови. 100% Гаранција за Квалитет од Овој Резервен Дел е одговара за H502 S H502 E РК летало


За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Алатка Материјали:
Батеријата
Број На Модел На:
H502S H502E
Материјал:
Метал
Бренд Име:
YUKALA
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Хеликоптери

Слични предлози