• Одличната цена
  • Ново
HSP РК АВТОМОБИЛ ФАКУЛТАТИВНА РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ НА 1/10 СКАЛА ЕЛЕКТРИЧНИ OFF ROAD КАБРИОЛЕТ

HSP РК АВТОМОБИЛ ФАКУЛТАТИВНА РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ НА 1/10 СКАЛА ЕЛЕКТРИЧНИ OFF ROAD КАБРИОЛЕТ

 
DEN 1200.00

Износ
Во продавницата.


Превозот Услови
Цел ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по уплатата примена. Предмети се испраќаат од Кина (делумно предмети од нашите Шпанија складиште) користење на Воздухопловната, Курир, Експрес (врз основа на вашиот избор), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7-35 работни дена.
Се Враќа Рок
Во случај да добиете неисправни објект, клиентот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да добие погрешен точка, предмети мора да биде вратен во таа е оригинална и неискористени состојба и исто така мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис како што е предвидено како водич пред цел. Ние го сфаќаме секој чекор да се осигура дека ние брод надвор точен објект, но ќе има прилика кога ќе прими предмети со кои се различни од опис. Во таков случај, ние би сакале да ве прашам, контактирајте со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние исто така вредност бизнис со вас.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба и нашиот далечински управувач автомобил производи и резервни делови, ве молиме оставете позитивни повратни информации со нас. Тоа е навистина важно за нас да се задржи високата стапка на позитивен фидбек. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем на време. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка однапред.
Други Политики
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации, со што по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако сте незадоволни со објектот по добиле.
Сите пораки и пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор со време, ве молиме љубезно ја вашата e-mail и ние ќе ви одговори t o вас како е можно поскоро.
Ви благодариме & почит!
Нула Хоби Тим


За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Алатка Материјали:
Алатки
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
31003 / 31024 / 31023 / 31302
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Бренд Име:
HSP
Технички параметри:
Вредноста 4
РК Делови и Accs:
резервни делови
Материјал:
Пластични/Метал
ДЕЛ БР. 31003:
ПРЕД ШОК КУЛА (1PCS)
ДЕЛ БР. 31024:
ЗАДЕН АМОРТИЗЕР (2 ПАРЧИЊА ПО СОБАТА)
ДЕЛ БР. 31023:
ПРЕДЕН АМОРТИЗЕР (2 ПАРЧИЊА ПО СОБАТА)
ДЕЛ БР. 31302:
КРИЛО ЗА КАБРИОЛЕТ (1PCS)
подносителот на пријавата:
1/10 КАБРИОЛЕТ SE1011 / SEP1012

Слични предлози