• Одличната цена
  • Ново
У Облик Патување Перница Цртан Филм Еднорог Вратот Перница За Статистика Авион Маскирани Вратот Перница Перница За Спиење На Отворено Патување Перница P20

У Облик Патување Перница Цртан Филм Еднорог Вратот Перница За Статистика Авион Маскирани Вратот Перница Перница За Спиење На Отворено Патување Перница P20

 
DEN 556.32
DEN 417.00

Износ
Во продавницата.


Материјал : мека ткаенина
Заштита на животната средина : PP памук пополнување
Пакет Се Вклучени :
1 X Перница


За производот

боја:
Сина, Розова
Бренд Име:
Famyfamy
Употреба:
Декоративни,Патување,Телото
Материјал:
Полиестер / Памук
Пополнување:
100% Полиестер Влакна
Дел:
Вратот
Обликот:
U-Форма
Тежина:
0-0.5 kg
Број На Модел На:
Патување Перници
одделение:
Квалификуван
Шаблон Тип:
Крпеница,Цртан Филм
Функција:
Мека
Ткаенина Count:
/
тема count:
/

Слични предлози